Komfortní ventilace Drexel & Weiss

Větrání, topení a chlazení

Komfortní větrání

Pohodlí Komfortní

větrání s rekuperací tepla zajišťuje nejen vysokou kvalitu vzduchu, ale také správnou úroveň vlhkosti vzduchu v místnosti. Díky jedinečné regulaci množství vzduchu vedeného CO2 i v zimě.

Tiché

Nejlepší akustické hodnoty díky masivní konstrukci z ocelového plechu.

Jednoduché

Nepotřebujete žádný návod k obsluze, stačí, když se prsty budete řídit jednoduchými pokyny na dotykové obrazovce. Plně automatické ovládání zajišťuje inteligentní interakci všech komponent.

aero tiché stratos

Komfortní větrání s rekuperací tepla

Fakta, která hovoří sama za sebe: jemný prachový filtr, ochrana proti mrazu a automatický bypass v ceně. Unikátní ovládání množství vzduchu vedeného CO2 zajišťuje vyváženou rovnováhu vlhkosti. Komfortní ventilační jednotka dodává objem vzduchu 80 až 300 m³ / h.

aero tiché bianco

Komfortní větrání s rekuperací tepla

Náš specialista na malé bytové jednotky: maximální energetická účinnost, integrovaná ochrana proti mrazu a filtry se životností až jeden rok zajišťují nejlepší poměr cena / výkon. Do sítě lze připojit libovolný počet zařízení, připojení k požárním hlásičům je možné. Objem vzduchu: 40 až 160 m³ / h.

Kompaktní zařízení

Topení

Teplo je přenášeno přiváděným vzduchem nebo prostřednictvím nízkoteplotního topného okruhu.

Větrání

Nejlepší možná kvalita vzduchu po celý rok!

Rekuperace

tepla Teplo z odpadního vzduchu z kuchyně, koupelny a WC je předáváno přiváděnému vzduchu zpětným získáváním tepla ve ventilačním systému.

Obsah horké vody v akumulační nádrži zcela vyhřívané miniaturním tepelným čerpadlem.

Pasivní chlazení

V létě je přebytečné pokojové teplo v budově odváděno na zem pomocí nízkoteplotního topného systému a okruhu solanky.

aero smart

Ohřev čerstvým vzduchem pro vytápění, větrání a teplou vodu

Ohřev čerstvým vzduchem dodává nejen čerstvý vzduch, ale v zimě také teplý vzduch. V budovách se zvláště vysokým standardem izolace (klíčové slovo pasivní dům) postačí vstřikovací teplota 40–50 ° C, aby bylo v místnosti zajištěno dostatečné teplo i v hluboké zimě.

Odkud pochází teplo?
Ze vzduchu, který již není potřeba, ale stále obsahuje teplo.
Inteligentní: Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch v kompaktním zařízení aerosmart zajišťuje efektivní přenos tepla do přiváděného vzduchu.
Jednoduché: Ohřev čerstvým vzduchem pokrývá všechny funkce – žádné zařízení na zahradě, žádný systém na vedení vody v budově.

x ² S.

Kompaktní zařízení s tepelným čerpadlem solanky a komfortní ventilací pro vytápění, větrání, chlazení A horkou vodu

Pokud se již používá několik systémů, jsou navzájem optimálně sladěny. Kompaktní zařízení řady x² poskytují čerstvý vzduch, horkou vodu, v zimě příjemné teplo a v létě příjemný chlad. Zde je rozhodující centrální mozek systému. Kromě vnitřních komponent reguluje psiioSYSTEM také další systémy, jako je solární systém, externí přídavný topný systém nebo stínění.

Inteligentní: Interakce všech komponent je zralá a tisíckrát vyzkoušená a vyzkoušená.
Jednoduché: Systém je ovládán a monitorován pomocí jediné řídicí jednotky, která je snadno srozumitelná a intuitivní.