PLÁNOVÁNÍ KUCHYNÍ

Vaše individuálně navržená smaltovaná kuchyňská linka se skvěle přizpůsobí stylu Vašeho domu. Ať už půjde o modernu nebo o klasiku, bude se i po desetiletích skvět krásou jako první den.

směšovací baterie

Nenápadná, ale nepostradatelná: V kuchyni bez tekoucí vody nic nefunguje. A jak voda vychází z kohoutku, regulujete teplotu pomocí směšovače. Jsou k dispozici v různých barvách a tvarech a v široké škále technických designů, jako jsou sprchy, výsuvné nebo otočné hlavice, otočné knoflíky nebo pákové baterie. Výrobci, kterým důvěřujeme, jsou Franke Küchentechnik a Suter Inox.

PRACOVNÍ DESKA

Pracovní deska má zásadní vliv na image vaší kuchyně – kromě barvy čel, pravděpodobně ze všeho nejvíc. Materiál a tloušťka desky vytváří každý svůj vlastní jedinečný efekt. Tlustá deska z leštěného přírodního kamene vypadá masivněji a rustikálněji než pětimilimetrová ocelová, která je lehká a diskrétní. Bez ohledu na to, co si vyberete, jsou naše desky vždy snadno čistitelné a odolné.

 

Kuchyňský ostrůvek

Samostatně stojící kuchyňský ostrůvek odděluje vaření a mytí elegantním a praktickým způsobem, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Díky integrovanému baru (volitelně) je rychlá snídaně v kuchyni také zábavná a hosté mohou dávat pozor na amatérského kuchaře.

 

Elektrické spotřebiče

Sporák, trouba, parní trouba a myčka nádobí: I zde jsou možnosti rozmanité a vaše požadavky určují, jaké je nejlepší řešení. Například sporák od Electroluxu, myčka a lednička od V-Zug a konvektomat od Miele? Instalujeme téměř všechna zařízení od téměř všech výrobců.

Výběr možných dodavatelů elektrických spotřebičů:

  • Electrolux
  • V-ZUG
  • Miele
  • WESCO
  • Gaggenau
  • Siemens