Venkovní kuchyně Tiba

Vezměte svou kuchyň ven a užijte si mírné letní večery v dobré společnosti s rodinou a přáteli. Plnohodnotná venkovní kuchyně Tiba to umožňuje.

Jako výrobce sporáků a ocelových kuchyní od roku 1902 víme přesně: Každý zákazník má jiné potřeby, každý dům a každá situace je jiná. Všechny naše produkty jsou pro vás vyrobeny na míru podle vašich individuálních potřeb. Sestavte si svou vysněnou kuchyni.

Katalog ke stažení

Modulární, multifunkční možnosti

Venkovní kuchyně Tiba jsou modulární. Vyberte si z více než 30 prvků a zkombinujte je podle svých potřeb. Od kompaktního modulu 1 až po modul 2 až po luxusní modul 3 nebo ještě více možností, nic nestojí v cestě vaší představivosti. Kolečka nebo pevné nohy – volba je na vás.

kompaktní

Gril jako alternativa k plynovému grilu. Spalování dřeva, hospodárné a přitom všestranné.

Malá kuchyňka

S úložným prostorem, zásuvkou a výsuvem, kompaktní a přesto téměř plnohodnotná kuchyň.

Plnohodnotná venkovní kuchyň

S dřezem a spoustou prostoru pro další příslušenství, takže nemusíte vždy všechno přetahovat zevnitř ven.

Řešení za jakýmkoli účelem

Vaše venkovní kuchyně Tiba se přizpůsobí vašim potřebám: rozšiřitelná dřevěnou policí, dřezem (volitelně s horkou vodou), plynovým grilem, plynovou varnou deskou, teppanyaki a řadou kuchyňských prvků, jako jsou výsuvy, police nebo zásuvky.

Dřez

Venkovní kuchyně se podle nás neobejde bez tekoucí vody. Připojte se jednoduše hadicovou spojkou Gardena.

Varné plochy

Klasický gril, plancha gril nebo plynový sporák.

Gril, sporák, Wok, otevřený oheň

Venkovní kuchyně Tiba je stejně rozmanitá a flexibilní jako vaše kuchyně. Grilová kamna mohou být v několika jednoduchých krocích přeměněna na otevřený gril, kamna, povrchový gril nebo pro použití s ​​wokem. Pokud to nestačí, můžete do venkovní kuchyně přidat grily na plyn a dřevěné uhlí.

Tiba – kvalita z Bubendorfu

Naše výrobky jsou skutečně stoprocentně švýcarské. Každá kuchyň je vyráběna ručně v továrně Tiba v Bubendorfu podle vašich představ. Venkovní kuchyně Tiba jsou navrženy pro každodenní použití, jsou extrémně robustní a vypadají jako první den i po letech. Naše kuchyně jsou vyrobeny výhradně z kovu. Všechny povrchy jsou vyrobeny z nerezové oceli, zbývající části jsou z oceli. Všechna kuchyňská dvířka jsou vyplněny voštinovou strukturou, což je činí mnohem stabilnějšími a brání plechovému chrastění. Pokud však někdy budete muset něco vyměnit, náhradní díly jsou k dispozici po dobu nejméně 15 let.

Dobré jídlo, dobří přátelé, dobré časy!

„Dobře se bavit“ znamená kvalitu života. To, co je zapotřebí, je velmi individuální – existuje mnoho receptů. Jsme však přesvědčeni, že jsme našli naše hlavní ingredience: dobré jídlo s dobrými přáteli. Vždy funguje, nemůže to být lepší. Trochu zasvěceného tipu je okořenit to celé mírným letním vánkem. K dispozici jsou venkovní kuchyně Tiba, takže nemusíte dělat žádné kompromisy. Dejte tedy své blízké dohromady, zahřejte je a užijte si příjemný čas!

,,Vařte s Gianlucou“

Sympatický hvězdný kuchař Gianluca Garigliano představuje v následujících videích čtyři grilovací klasiky a jasně vysvětluje jejich přípravu. Zahrnuty jsou základní znalosti: Na, co byste si měli dávat pozor při nákupu ryb? Proč děláte špízy a jak se vám daří? Samozřejmě má také několik tipů pro vegetariány. Imitace velmi doporučujeme – přejeme vám hodně zábavy a dobrou chuť!

Gurmánská trouba na čtyřech kolech

Amphora je venkovní pec na dřevo na chléb a pizzu s tradičním designem produktu. Je vyrobena z betonu odolného proti povětrnostním vlivům a má velkou pečící plochu 113 x 70 cm. Pro amforu je k dispozici řada příslušenství: grilovací rošt, popelník, kolečka pro snadný pohyb, různé příbory a kryt chránicí proti povětrnostním vlivům.