Švýcarský koupelnový nábytek Tiba

Vyrobíme váš koupelnový nábytek na míru: barvu, úchytky, zásuvky a dveře lze libovolně kombinovat. Vyberte si své oblíbené ze široké škály barev. Vybavte zásuvky úchyty, lištami rukojetí nebo výklopnými (bez rukojeti) a uspořádejte nábytek podle svých potřeb.

Katalog ke stažení

Estetika pro koupelnu. Švýcarská výroba

NÁBYTEK V KOUPELNĚ pro individualisty

Vyrobíme váš koupelnový nábytek na míru: barvu, úchytky, zásuvky a dveře lze libovolně kombinovat. Vyberte si své oblíbené položky ze široké škály barev, zásuvkové úchyty nebo výklopné (bez rukojeti) a sestavte si nábytek podle svých potřeb.

Nadčasové a odolné

Design našeho nábytku se vyznačuje jasnými liniemi a jednoduchou elegancí. Konstrukce se skládá z vysokopevnostní oceli a voštinových panelů pro zvukovou izolaci. Povrchy jsme zjemnili smaltem. Výsledkem je nejen jedinečná estetika a robustnost, ale také pocit, který si zamilujete. Lidé se rádi dotýkají našeho nábytku. Nic takového neexistuje.

Klíčem je hygiena

Pro koupelnový nábytek používáme pouze vysoce kvalitní materiály: stoprocentně odolné proti vlhkosti, trvale barevné a odolné. Sklo tvrdý
smaltovaný povrch zabraňuje poškrábání a tím mikroskopickým pórům pro nečistoty a bakterie. Takto je koupelna nejen vizuálně dokonalá , ale také hygienicky dokonalá. Celý život.

100% švýcarská výroba

Životnost a funkčnost nábytku závisí na promyšlené konstrukci a pečlivé výrobě. Naše výrobky vyvíjíme a vyrábíme sami, přičemž se spoléháme na osvědčené materiály a nejmodernější konstrukce: povrchy jsou vypalovány smaltem a vnitřek z eloxovaného hliníku.

Vlastnosti koupelnového nábytku

Velikosti

Minimální šířka 275 mm, maximální šířka 1200 mm (jiné šířky možné na vyžádání)
Minimální výška 254 mm, maximální výška 508 mm (maximální velikost přední části 1200 mm × 381 mm)

Zásuvky a dveře

Zde je jen několik příkladů z mnoha možných kombinací. Požádejte svého poradce o další varianty.
Doplňky (dveře = T / zásuvka = S):

Barvy

Rukojeti

Přehled našich variant rukojetí.